Leden 2011

Vše není jenom dobré

26. ledna 2011 v 18:09 | Lia |  Povídky
"Sasuke-san!"Křikla Hnědovlasá holčina,menší postavy když viděla před sebou svého idola.Černovlásek na ní pohlédl ledovým pohledem a dívčina se zarazila.Bylo tam úplné ticho.Hnědovlasá dívka ne neodvážila už ani muknout.Po tom co se na ní černovlásek tak podíval ani nedutala a jen hleděla do jeho černých očí."Sasuke-san"Odvážila se na něj znovu promluvit a udělala krok dopředu,k němu.Černovlasý chlapec se na ní jen díval a pak jí odpověděl jen jemným zabručením:"Hmm?" Čekal co z ní vypadne dál."Sasuke-san…musím ti něco říct!"Začervenala se."Poslouchám…."prohodil a čekal co mu chce říct."Sasuke-san…já….Já…Já tě miluji!"Křikla rychle aby to měla za sebou a čekala se zavřenýma očima na jeho reakci.Ale toho černovlásek využil.Přitáhl si jí k sobě nehezkým způsobem a začal jí vášnivě líbat.Dívka jen udiveně opětovala polibky a oči už neotevřela.Chlapec se od ní odsunul,obrátil se k ní zády a šel pryč."Sasuke-san!"křikla vztekle."Kam jdeš?"koukala na něj smutně ale on neodpověděl a šel dál.Rozběhla se za ním.V tu ránu se otočil na ní s katanou v ruce.Dívka se na něj nechápavě ale smutně dívala a do očí ji vyhrkly slzy."Fajn! tak mě zabij!"Křikla vztekle a po tváři jí ztékaly slzy pro něj.Jen čekala na smrt zatím co její oči ronily slzy.Chlapec se napřáhl s katanou v ruce.Holubi kolem se rozlétli a dívka se složila na zem.Krev vystříkla kolem a Chlapec si olízl katanu od krve.Dívka ležela v kaluži své krve.Ještě živá pootevřela oči a pohlédla na chlapce naposled.Slzy jí stále proudily po tváři."Sasuke-san…"Naposledy vyslovila jeho jméno a zavřela oči.Sasuke se otočil a odcházel.Zastavil se v tu chvíli kdy slyšel jak se dívka zvedá otočil na ní hlavu a pak se otočil a švihl katanou.Dívka se těžce zvedala a vydýchávala.Její pohled byl upřený do země."Nenechám….tě…odejít."Řekla polohlasem a zvedla hlavu.Sasuke na ní jen mlčky civěl a katanu dal do pouzdra.Dívka šla pomalím krokem k němu a u pusy měla pramínek krve.přišla k němu a objala ho.Sasuke opětoval obejmutí zatím co potichu vytahoval kunai.Dívka ho stále objímala
a oči měla zavřené.Sasuke vytáhl kunai a omalu jí ho bodl do srdce.Dívka sykla bolestí a sevřela pěsti ve kterých svírala Sasukeho triko.Po chvilince dívla uvolnila ruce a padla mrtvá na zem.Sasuke jí vytáhl kunai ze srdce a šel pryč.


                                                               Konec.

Pro Gaarku

26. ledna 2011 v 18:05 | Lia


Navždy ♥

22. ledna 2011 v 11:13 | Lia |  Povídky
Navždy!
Byla jednou jedna dívka,která si moc přála,aby jí jeden chlapec miloval.Udělala by pro něho vše.Její sen se splnil jedné úplňkové noci,kdy nemohla spát.Byla totiž hlasitá a divoká bouřka.když se jí konečně podařilo usnout,stalo se něco nečekaného.Do jejího domu uhodil zvláštně zbarvený blesk.Ráno,když se vzbudila a otevřela oči,střetla se s pohledem onoho chlapce,kterého tolik milovala.Nechápala jak se to mohlo stát.Chlapce to vyděsilo."Co tady sakra děláš?!" křikl vyděšeně."J-j-já nevím! Já nevím!" koulila oči dívenka.Chlapec na ní jen zíral."Kdo jsi?" Dívenka otočila hlavu na bok."Jmenuji se Sussan a ty určitě budeš Kriss že ano?" pohlédla na něj zvědavě a oči jí zářily úžasem."jak to víš?!" Otázal se neslušně Kriss"Protože jsem vždycky…." Zastavila se….."Jako co?" zeptal se jí."Vždycky sem chtěla….ti říct….". Kriss jen čekal na odpověď. "Vždycky sem ti chtěla řít….že Tě miluju! A udělala bych pro tebe cokoliv na světě!" vykřikla Sussan se zavřenýma očima."Ale nikdy si mě neviděla!" "To není pravda!" Sussan Se smutně podívala a klekla si na zem. "Dělej si se mnou co chceš…." Ukápla jí slza. "Jsem jenom tvoje…"
Sussan zavřela oči a jen čekala co Kriss odpoví. "Ok…odkaď jsi? A kde ses tady vzala?"Sussan
Vše Krissovi vysvětlila."Dobře…zatím můžeš zůstat tady…dokud nezjistíme
jak tě vrátit zpátky. Sussan kývla. Kriss jí půjčil nějaké své oblečení aby nebyla jen v noční košili. Sussan poděkovala s úklonou.Šli spolu ven.Celý den spolu byli venku a povídali si.Večer když šli spát, Kriss si přál aby zmizela. Ráno když se probudil,viděl Sussan spát.Přišla mu i docela roztomilá. Dny ubíhaly a ti dva pořád nemohli přijít na to, jak Sussan vrátit zpátky. Sussan se ani pryč nechtělo.Chtěla být jenom s ním.Jednoho deštného a mračného dne, se ti dva pohádali. Sussan utekla ven a zabouchla za sebou dveře. Kriss běžel za ní ale když otevřel dveře,nikde jí neviděl. Na zemi viděl jen kapky krve.Vydal se tedy po těch kapičkách.Kriss šel docela dlouho.A pak zahlédl Sussan sedící u stromu.Nohy měla u těla a ruce na obličeji.Celý obličej a ruce měla od krve.Kriss k ní přiběhl."Sussan! co je ti! Krvácíš!" Sussan se na něho podívala.Plakala krev.Kriss se vyděsil."Sussan!" koukal vyděšeně. "Sussan…pojď! Jdeme domů…" Kriss podal Sussan ruku. Sussan mu chytla ruku a Kriss jí pomohl vstát.Šli spolu domů ale Sussan po cestě omdlela. Skácela se na zem."Sussan!" vykřikl Kriss. Klekl si k ní a podepřel jí rukou hlavu."Sussan!" ukápla mu slza.Kriss vzal Sussan do náruče a odnesl jí domů.Položil jí na postel a oči jí obvázal bílým šátkem,aby nekrvácely.Ale šátek zanedlouho prosákl krví.Sussan měla strašnou teplotu.Kriss se o ní staral.Na čelo jí dal obklad a snažil se Sussan srazit horečku.Ale nic nepomáhalo.Sussan se probrala."Krissi?!" Vykřikla."Jsem u tebe" Chytl Kriss Sussan za ruku.Sussan mu ztiskla ruku a obrátila k němu hlavu ikdfyž neviděla.Sussan na tom byla moc špatně.Kriss u ní stále byl.Ale najednou Sussan začala mizet.Prostě se vytrácet.Kriss se zděsil."Sussan! né! Nesmíš zmizet! Sussan! Sussan!" Sussan si z očí strhla šátek a pohlédla na Krisse.Chtěla ho naposledy vidět."Proč?" zeptala se z posledních sil."Protože tě miluju!" Vykřikl Kriss."Já se ti….vrátím!" Zakašlala Sussan a pak zmizela.Kriss plakal.Sussan se pak probrala ležící v nicotě.Všude byla tma.Kriss od té doby jen seděl a nepřítomně hleděl do zdi.Tak moc si přál aby se mu Sussan vrátila.V ruce držel šátek co měla Sussan na očích.Tak dlouho jí neviděl. A Sussan zatím trpěla v nicotě.Ale pak jí znovu chytla horečka.Lehla si na zem do nicoty.Ani necítila na čem leží.Jako by lítala.Sussan usnula.Když se probrala,probrala se znovu tam kde se probrala po bouřce.U Krisse doma.Pomalu otevřela oči a znovu se střetla s pohledem Krisse.Kriss nevěřil vlastním očím."Říkala jsem že se vrátím" zašeptala Sussan.Kriss pohladil Sussan po tváři."Pořád jsi ještě moje…"Zašeptal Kriss."Já vím…" odpověděla potichoučku Sussan."Tak ti nařizuji….Polib mě…"Sussan zavřela oči a políbila Krisse.

The End!