Spíš?

12. února 2010 v 10:50 | Dommy |  Povídky
,,Sasori-danna,spíš?"
...
,,Danna?"
Červenovlasý muž otevřel oči a ledovým pohledem zpražil blonďatého chlapce.
,,Jak bych asi mohl spát,Deidaro,když nezavřeš pusu?" odsekl,ale nahým tělem se k chlapci přitiskl.
,,Gomene,danna..." omluvil se Deidaro a s lehkým pocitem zklamání zase zavřel oči.Dlouho to ale nevydržel a když oči otevřel,setkal se s pohledem svého partnera.
,,Co se děje,Sasori-danna?" zamžikal překvapeně,ale dál se vpíjel do očí Sasoriho.
,,Chceš to,viď?" ušklíbl se Sasori.Je tak čitelný...Tak čitelný a krásný,pomyslel si,očima hypnotizoval Deidarovo mladé tělo a nemohl se ho nabažit.
,,O čem to mluvíš,danna?" užasl Deidara,ale jeho "nevinné" oči mluvily za vše.Sasori se s předstíraným ledovým klidem pod dekou přesunul nad Deidaru a vášnivě ho políbil.Jazykem si našel cestu dovnitř a prozkoumával Deidarova ústa.Chlapec omotal své ruce kolem Sasoriho a vískal jeho červené vlasy.Sasori se pomalu dostal k Deidarovu krku.Přesouval se níž a níž a nepřestával jeho tělo laskat a hladit.Poslouchal Deidarovy slastné vzdechy a cítil jeho hebké ruce ve svých vlasech,a už jen to ho naplňovalo pocitem uspokojení.Jazykem se dostal až k jeho klínu a tam se zdržel nejdéle.Jak ho jazykem laskal a rukou hladil po vnitřní straně stehen,Deidara zatínal své ruce do prostěradla,hlavu zakloněnu a v očích vzrušený,touhou zastřený výraz.
,,Sa-so-ri...!" vykřikl přerývaným dechem a vyvrcholil. Sasori se zvedl a naposledy jej políbil,pak si ale lehl zpátky vedle něj a otočil se k němu zády.
,,Miluju tě,Sasori..." zašeptal Deidara vyčerpaně a pohladil Sasoriho po zádech.Zklamalo ho,když viděl,že to s ním nic nedělá.Povzdychl si a zezadu se k němu přitulil.Měl to čekat,loutka přece žádné city mít nemůže,říkali mu to,ale on tomu nevěřil,odmítal to přijmout.
,,Sasori-danna,spíš?"
Ticho.
,,Danna?"
Oči červenovlasého muže se neotevřely,ani se sebeméně nezachvěly.Tentokrát už opravdu spal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

znáte Naruta

jistě 37.1% (168)
trochu 17% (77)
nevim 13.5% (61)
ne 17.7% (80)
co to je? 14.8% (67)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama